Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

(Çekiliş) Yeni Başlayan Arkadaşlar için Ufak Bir Çekiliş!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MessorcuAdam

Yumurta
15 Nis 2021
1
0
5
LV
0

Yapmanız gereken tek şey 14 Nisan 2021 00.00 Tarihine kadar bu konuya katılıyorum yazmanız yeterlidir. Kargo ücreti(15tl) size aittir lütfen almayacağınız, kabul etmeyecekseniz çekilişe katılmayın. Kargoyu PTT ile yollayacağım alternatifi yoktur! Afyondan yollanacaktır kargolar.
Koloniler:
+300 İşcili tetra kolonisi X1

60-80 işcili belki daha fazla veya az sayamıyorum Formica Rufi Kolonisi X1

5 İşcili Messor Structor X2

25 İşcili Messor Structor X4

15 İşcili Messor Structor X1

Yumurtalı(larva,pupa) işçisiz Messor Structor kraliçesi X1

40-50 İşcili Tetra kolonisi X1

+150 İşcili Tetra kolonisi X1

Toplam 12 koloni veriyorum yani 12 kişi bu çekilişi kazanacak.
BOL ŞANS :D
katılıyorum

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

Arkadaşlar çekilişi ben düzenliyorum, hatırlayanınız vardır beni eskilerden Türkiye karınca vb. oluşumlardan. Bu akşam çekilişi yapmayı düşünüyorum, bu aralar çok fazla vaktim olmadığından gecikti çekiliş sonuçları fakat akşama halledeceğim inşallah. Ben gönderimi Ömer kardeşime yapacağım o dağıtımını yapacak çok vaktim olmadığından ona da çok teşekkür ederim, ben son gelişmeleri takip edemiyordum böyle bir yer açılmış farkında değildim, yardımcı oldu. Herkese en bolundan başarılar.

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

Arkadaşlar çekilişi ben düzenliyorum, hatırlayanınız vardır beni eskilerden Türkiye karınca vb. oluşumlardan. Bu akşam çekilişi yapmayı düşünüyorum, bu aralar çok fazla vaktim olmadığından gecikti çekiliş sonuçları fakat akşama halledeceğim inşallah. Ben gönderimi Ömer kardeşime yapacağım o dağıtımını yapacak çok vaktim olmadığından ona da çok teşekkür ederim, ben son gelişmeleri takip edemiyordum böyle bir yer açılmış farkında değildim, yardımcı oldu. Herkese en bolundan başarılar.
Yeni başlayanları desteklediğiniz için teşekkürler.

KreuThyer

Pupa
21 Şub 2021
24
13
30
27
LV
0

en yakın zamanda hobiye tekrar dönmeniz dileğiyle

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

Yeni başlayanları desteklediğiniz için teşekkürler.
6 seneden fazladır bu hobiyi yapıyorum ve aktifim. Hobinin son zamanlarda güç kaybettiği ortada. Dolayısıyla kendime görev bildim. Normalde ortak havuz çekilişi yapar karıncasi fazla olanlar destek olur 50-100 kraliçe çekerdik ama havuz oluşturacak hobidaş da kalmadı dolayısıyla cepten yiyoruz :)

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

6 seneden fazladır bu hobiyi yapıyorum ve aktifim. Hobinin son zamanlarda güç kaybettiği ortada. Dolayısıyla kendime görev bildim. Normalde ortak havuz çekilişi yapar karıncasi fazla olanlar destek olur 50-100 kraliçe çekerdik ama havuz oluşturacak hobidaş da kalmadı dolayısıyla cepten yiyoruz :)
6 sene gerçekten çok fazla maşallah. Mağlesef tuğkan abiye baskın yapıldıktan sonra herşey kötüye doğru ilerledi. Bu arada hoş geldiniz foruma tecrübelerinizi foruma ve başka acemi hobicilere aktarırsanız çok memnun oluruz :)

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Arkadaşlar çekilişi yaptım kazanan arkadaşlar görselde ne kazandıklarıyla birlikte görülmekte.
Her koloninin 1 kazananı 1 de yedeği olacak kazanan arkadaşların 2-3 gün içinde ulaşmaması dahilinde yedek talihliye koloni gönderilecektir. (Her çekilişi aynı katılımcılar arasında yaptım. Kazananları listeden çıkarmadım fakat çıkmaları halinde direk yedekler kazandı.)
Çekiliş listesinde ve kazananlar listesinde forum harici isimler görebilirsiniz, onlar türkiye karınca oluşumundan eski 10-15 arkadaş.(Çekiliş Süresini bugüne kadar yazan herkesi aldım, süre yüzünden 3-4 arkadaşı dışarıda bırakmak istemedim.)
Bu forumdan kazanan arkadaşlar, katılıyorum yazdıkları forum hesaplarından bana özel mesaj atmaları gerekmektedir.
Mesajda:
Kazandığı Koloni,
İsmi Soyismi,
Kargosunu teslim alacağı adresi,
ve Telefon Numarasını yazması gerekmektedir.
Herkese iyi hobiler, katkımız olabildiyse ne mutlu bize.
Bilgileri ben Ömer'e atacağım o sizinle iletişime geçecektir. Gönderimi yapacak.

Çekiliş Sonuçları Fotoğrafları Ekte bulunmaktadır.
Yazılı olarak söylemem gerekirse:
300 İşçili Tetra Kazananlar
Asil: p01n3(forum)
Yedek: yyurdugul(forum)

150 İşçili Tetra Kazananlar

Asil: ErenSahin(forum)
Yedek: Tuoni(forum)

40-50 İşçili Tetra Kazananlar

Asil: Mehmet Ali Berk Yılmaz (Türkiye Karınca 5507)
Yedek: Mucahitt(forum)

60-80 İşçili Formica Kazananlar

Asil: çaylakoski(forum)
Yedek: Muhsin Kaan(forum)

25 İşçili Messor Kazananlar 1.

Asil: Batuhandemirci(forum)
Yedek: haluk köken(forum)

25 İşçili Messor Kazananlar 2.

Asil: TarantulaAşığı(forum)
Yedek: Yasin (Türkiye Karınca 4069)

25 İşçili Messor Kazananlar 3.

Asil: Mehmet Ali Berk Yılmaz (Türkiye Karınca 5507)
Yedek: Enif(forum)

25 İşçili Messor Kazananlar 4.

Asil: Kaan (Türkiye Karınca 6772)
Yedek: İlumiNatig(forum) (Bu arkadaş alttaki çekilişi de kazandığından üstteki arkadaş koloniyi kabul etmemesi durumunda yeni birine gönderilecek.)

15 İşçili Messor kazananlar

Asil: İlumiNatig(forum)
Yedek: Emito(Forum)

5 İşçili Messor Kazananlar 1.

Asil: Ahmet Serhat Yılmaz (Türkiye Karınca 0129)
Yedek: KAANG(forum)

5 İşçili Messor Kazananlar 2.

Asil: Gnasis(forum)
Yedek: kubilay kaplan(forum)

Yumurtalı Pupalı İşçisiz Messor Kazananlar

Asil: WHITEVENOM(forum)
Yedek: modem(forum)

Ekli dosyalar

• 5 İşçili Messor 1.png
    5 İşçili Messor 1.png
    29.3 KB · Görüntüleme: 162
  • 5 İşçili Messor 2..png
    5 İşçili Messor 2..png
    15.7 KB · Görüntüleme: 163
  • 15 İşçili Messor.png
    15 İşçili Messor.png
    27.8 KB · Görüntüleme: 169
  • 25 İşçili Messor 1..png
    25 İşçili Messor 1..png
    15.2 KB · Görüntüleme: 161
  • 25 İşçili Messor 2.png
    25 İşçili Messor 2.png
    15.3 KB · Görüntüleme: 162
  • 25 İşçili Messor 3..png
    25 İşçili Messor 3..png
    15.6 KB · Görüntüleme: 154
  • 25 İşçili Messor 4.png
    25 İşçili Messor 4.png
    15.1 KB · Görüntüleme: 156
  • 40-50 İşçili Tetra Kolonisi.png
    40-50 İşçili Tetra Kolonisi.png
    15.2 KB · Görüntüleme: 165
  • 60-80 Formica.png
    60-80 Formica.png
    17.8 KB · Görüntüleme: 160
  • 150 İşçili Tetra Kolonisi.png
    150 İşçili Tetra Kolonisi.png
    13.9 KB · Görüntüleme: 178

pokerkai

Media
30 Ara 2020
68
23
50
LV
0

herkesi tebrik ederim fakat bazı arkadaşlarımız 2 defa kazanmış sebebi nedir acaba

kokunc99

Majör
16 Nis 2021
83
92
80
LV
0

300 İşçili Tetra ve Yumurtalı Pupalı İşçisiz Messor Kraliçesi çekilişinin görselleri 10 görsel sınırı bulunduğu için gönderilememiş, onların ki de ekte şu an paylaşılmıştır.

Ekli dosyalar

• 300 İşçili Tetra.png
    300 İşçili Tetra.png
    15.4 KB · Görüntüleme: 158
  • Yumurtalı Pupalı İşçisiz Messor.png
    Yumurtalı Pupalı İşçisiz Messor.png
    16.9 KB · Görüntüleme: 176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt