Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Karınca Hobisine Başlayacağım

QRSAX52

Pupa
19 Ara 2020
28
5
30
LV
0

Karınca Hobisine yeni başlayacağım.
Sahiplenebilirim veya satın alabilirim.
İletişime geçermisiniz.

Benzer konular

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Karınca Hobisine yeni başlayacağım.
Sahiplenebilirim veya satın alabilirim.
İletişime geçermisiniz
eğer ilk deneyimin olacaksa 2-3 ay daha bekleyip kraliçeyi kendin bulmanı tavsiye ederim nasıl bulurum dersen yardımcı olabilirim

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

merhaba, hobiye yeni başlıyorum bana da kraliçe karınca bulma konusunda yardım ederseniz çok sevinirim.
Merhaba, yardım ederim tabiki eğer aklında Bir tür varsa uçuş takviminden bakabilirsin ama sana önerim messor strocktor beslemen Martın ortalarında uçuş başlıyor ve yaza kadar var yağmurlu ve nemli havadan sonra eğer şanslıysan kısa Bir yürüyüş sonrası bulabilirsin ardından test tüpü nasıl hazırlanır videoları var onları izleyerek test tüpü yap (malzemeleri pamuk şırınga test tüpü 16x160 ideal su ve çöp şiş) ve bulduğun kraliçeyi içine at ve karanlık bir ortamda oda sıcaklığından biraz fazla sıcaklıkta beklet haftada bir durumu kontrol et sürekli rahatsız etme strese girer ardından ilk işçi çıkınca biraz tohum at ve 2-3 günde Bir yari canlı böcek at işçiler biraz çoğaldıktan sonra strese girmez açıp açıp bakabilirsin merak ettiğin bişey varsa sormsys çekinme

Emrekrcyli

Yumurta
16 Ocak 2022
3
0
5
LV
0

Merhaba, yardım ederim tabiki eğer aklında Bir tür varsa uçuş takviminden bakabilirsin ama sana önerim messor strocktor beslemen Martın ortalarında uçuş başlıyor ve yaza kadar var yağmurlu ve nemli havadan sonra eğer şanslıysan kısa Bir yürüyüş sonrası bulabilirsin ardından test tüpü nasıl hazırlanır videoları var onları izleyerek test tüpü yap (malzemeleri pamuk şırınga test tüpü 16x160 ideal su ve çöp şiş) ve bulduğun kraliçeyi içine at ve karanlık bir ortamda oda sıcaklığından biraz fazla sıcaklıkta beklet haftada bir durumu kontrol et sürekli rahatsız etme strese girer ardından ilk işçi çıkınca biraz tohum at ve 2-3 günde Bir yari canlı böcek at işçiler biraz çoğaldıktan sonra strese girmez açıp açıp bakabilirsin merak ettiğin bişey varsa sormsys çekinme
tamamdır çok teşekkür ederim yardımın için.

Users who are viewing this thread

Üst Alt