Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

kraliceme bakma sıklıgı

mudkipyigit

Media
19 Ağu 2021
99
29
55
LV
0

biliyorum kralicelere haftada 1 bakmak lazım ama benim kralicemin pupası cok gelisti ve isci cıktıgı an beslemek istiyorum bu yüzden her gün acip 10 saniyede isci cıkmısmı diye bakıp kapamak istiyorum sizce bi sıkıntı olurmu

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Sarsmadan baktığınız sürece sorun olmaz. Ama yine de 2-3 günde bir kontrol etmeniz daha sağlıklı olur.

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

biliyorum kralicelere haftada 1 bakmak lazım ama benim kralicemin pupası cok gelisti ve isci cıktıgı an beslemek istiyorum bu yüzden her gün acip 10 saniyede isci cıkmısmı diye bakıp kapamak istiyorum sizce bi sıkıntı olurmu
Ben kırmızı asetat kağıdı kullanıyorum ve içi gözüktüğü için açmana gerek kalmıyor.

3637

Yumurta
16 Nis 2020
151
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Kırmızı asetat kağıta + kırmızı asetatlı flash ışık tutarsanız(telefon flashına tutarak yapabilirsin) %90 verimli netlik oluşuyor böylece bu sorunu ortadan tamamen kaldırabilirsin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt