Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhaba, tarantula hobisine başlayacağım

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

Selamlar
16 yaşindayim
Ankara elvanket te ikamet ediyorum.
Hobiye yeni baslayacağim.
Tarantula arıyorum.
Açıkçası istediğim güzel türler var mesela cc. Fakat öğrenciyim bütçem kısıtlı olduğu için en uygunu ve en kolay bulunabilen türleri araştırdım. Sling lp beslemeye karar verdim. Ankara canlı yemle görüştüm, lp için. Martta gelecek dedi eren abi ve ithal getiriyormuş. Bu yüzden bi arkadaşım fiyati daha fazla olur dedi yerli üretim bul dedi.Ankarada sling lp nerden bulabilirim. Herkese iyi forumlar.

Benzer konular

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

Selamlar
16 yaşindayim
Ankara elvanket te ikamet ediyorum.
Hobiye yeni baslayacağim.
Tarantula arıyorum.
Açıkçası istediğim güzel türler var mesela cc. Fakat öğrenciyim bütçem kısıtlı olduğu için en uygunu ve en kolay bulunabilen türleri araştırdım. Sling lp beslemeye karar verdim. Ankara canlı yemle görüştüm, lp için. Martta gelecek dedi eren abi ve ithal getiriyormuş. Bu yüzden bi arkadaşım fiyati daha fazla olur dedi yerli üretim bul dedi.Ankarada sling lp nerden bulabilirim. Herkese iyi forumlar.
20220216_190134.jpg
20220216_190210.jpg
20220216_190305.jpg

Merhaba ilk canlımı aldım değerli forumdaşlar lp dün geldi. Sürüngen pazarından referans alıp satın aldım. Çok tatlı. Bi kac gün sonra mikro un kurdu ile yem denemesi yapicam. Yaşam alani uygun olmuşmu

Yushlen

Kraliçe
Emektar
20 May 2021
389
370
275
Ödüller
5
20
LV
2