Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhabalar, Karınca ve egzotik hayvanlar beslemek istiyorum her türden canlı sahiplene bilirim

CanAybar

Yumurta
30 May 2023
6
0
5
LV
0

Ad ve Soyad : Can Aybar
Mevcut kolonim : yok ama önceden birçok koloni besledim (Karınca)
Beslediğim diğer canlılar : Hollanda Lop Tavşanı Çift , Suriye Hamsteri Çift, Kuzey şeritli semender ,Gonzalest hamster çift, Ginepig 3 tane , Klasik balıklar Japon çöpçü vs

Merhaba ben Can Hayvan beslemeyi seviyorum ve birçok hayvan besliyorum iş olarak oyun yazılımcısıyım(Game Developer) arada kedi ve köpek bakımları yapıyorum gezdirme yada insanların evinde Avcılarda yaşıyorum şuan genellikle kemirgen türleri besliyorum asıl beslemek istediğim hayvanlar karınca ,yılan ,tarantula ,Kertenkele ve semender cinsleri

Benzer konular

scorpionidae

Yumurta
12 May 2023
10
3
15
LV
0

North African buthus occitanus mevcut ilgilenirsen
Sağlıklı hobiler dilerim :)

Ekli dosyalar

• IMG-20230528-WA0034.jpg
    IMG-20230528-WA0034.jpg
    136.3 KB · Görüntüleme: 87

scorpionidae

Yumurta
12 May 2023
10
3
15
LV
0

Spitting african black scorpion
Hottentotta hottentotta substr
Mevcut
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ad ve Soyad : Can Aybar
Mevcut kolonim : yok ama önceden birçok koloni besledim (Karınca)
Beslediğim diğer canlılar : Hollanda Lop Tavşanı Çift , Suriye Hamsteri Çift, Kuzey şeritli semender ,Gonzalest hamster çift, Ginepig 3 tane , Klasik balıklar Japon çöpçü vs

Merhaba ben Can Hayvan beslemeyi seviyorum ve birçok hayvan besliyorum iş olarak oyun yazılımcısıyım(Game Developer) arada kedi ve köpek bakımları yapıyorum gezdirme yada insanların evinde Avcılarda yaşıyorum şuan genellikle kemirgen türleri besliyorum asıl beslemek istediğim hayvanlar karınca ,yılan ,tarantula ,Kertenkele ve semender cinsleri
Ciftlestirilmis yüzde 90 hamile petersi mevcut herşeyiyle verilecektir

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt