Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Merhabalar, Soracak Birkaç Sorum Var...

kgnltn_

Yumurta
15 Ocak 2022
3
1
15
LV
0

Selamlar,
Ben Kağan, hobiye ilgi duyan arkadaşlarım sayesinde ben de bu hobiye girme kararı aldım. Eskişehir'deyim, Fatih Fen lisesinde okuyorum, 16 yaşındayım. Daha önce karınca besleme üzerinde herhangi bir tecrübem olmadı, forumdaki rehberleri okuyarak, yabancı kanalları takip ederek az buçuk bilgi sahibi oldum.
Hobiye başlamak istiyorum, temin edeceğim malzemeler için online alışveriş sitesi bakıyorum, Karınca Dünyasının satış sayfasında olmayan ürünler için alternatif bir site buldum, duyan ya da bilen abilerim ablalarımdan bilgi almak istedim :)

karıncam.com sitesinden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir miyim?

Son düzenleme:
26 Haz 2020
13
16
30
LV
0

Selamlar,
Ben Kağan, hobiye ilgi duyan arkadaşlarım sayesinde ben de bu hobiye girme kararı aldım. Eskişehir'deyim, Fatih Fen lisesinde okuyorum, 16 yaşındayım. Daha önce karınca besleme üzerinde herhangi bir tecrübem olmadı, forumdaki rehberleri okuyarak, yabancı kanalları takip ederek az buçuk bilgi sahibi oldum.
Hobiye başlamak istiyorum, temin edeceğim malzemeler için online alışveriş sitesi bakıyorum, Karınca Dünyasının satış sayfasında olmayan ürünler için alternatif bir site buldum, duyan ya da bilen abilerim ablalarımdan bilgi almak istedim :)

ben birkaç ürün almıştım güzel gelmişti alabilirsin.

Efe_4534

Yumurta
10 Ocak 2022
31
5
15
LV
0

Selamlar,

Onu bilmiyorum ama site önerisi istersen undergroundantworld yada antstore turkey sitelerinden tercih edebilirsin özellikle yan ekipmanlarda antstore çok başarılı.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Karincam.com bana ait güvenle alabilirsiniz. Undergroundantworld'deki ürünler bana gereksiz pahalı geliyor, test tüpleri, asetat kağıtları vb.

Ant Store Turkey Ersin Ağabey'e ait. Ürünleri temizdir, başarılıdır.

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Selamlar,

Ben karınca ekipmanları almıştım güzel kargolama ile elime geçti,10 üzerinden 9,5 hakediyor.

Son düzenleme:

Berk1497

Pupa
8 Ocak 2022
59
47
30
LV
0

Karincam.com bana ait güvenle alabilirsiniz. Undergroundantworld'deki ürünler bana gereksiz pahalı geliyor, test tüpleri, asetat kağıtları vb.

Undergroundartworld den alışveriş yaptım 1 ay olmadı. Asetat kağıdı normal kalın kırmızı kağıt, arkasını göstermiyor, dolayısıyla işe yaramadı hiç. Formikaryumyum aldım 135 liralık camponotus sanctus için tasarladıklarınk söylemişlerdi ama kraliçe formikaryumun kıvrımlarından geçemiyor çok dar. O da çöp oldu denilebilir. Tavsiye etmiyorum o yüzden. Diğerlerine bakın bence

ogzdgn

Yumurta
22 Mar 2022
1
1
5
LV
0

undergroundantworld bende burdan ürün alıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım sıkıntısız ve sorunsuz ürün alabılırsınız. Sorun olduğunu düşündüğünüzde ahmet abiye ulaştıgınız an zaten gerekli ilgiyi gösteriyor sorun neyse çözmek için uğrasıyor.

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

Abi küçük yemlik, tüp içi odacık gibi ürünleriniz o kadar güzel ki karınca hobisine geri dönmek istedim :D

Users who are viewing this thread

Üst Alt