Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Protein şurubu

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

CCanlı yem yerine kullanılabilir mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220409_005703_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220409_005703_com.android.chrome.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 113

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Yani böyle sıradışı ve para kazanmak amaçlı yapıldığını düşündüğüm şeylere bence gerek yok.. canlı yem bulundurmak istemiyorsan canlı yemlere alternatif bir sürü protein besini var en basiti haşlanmış yumurta veya salam sucuk veya kıyma yada ballı su vs diye uzar gider liste..

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Yani böyle sıradışı ve para kazanmak amaçlı yapıldığını düşündüğüm şeylere bence gerek yok.. canlı yem bulundurmak istemiyorsan canlı yemlere alternatif bir sürü protein besini var en basiti haşlanmış yumurta veya salam sucuk veya kıyma yada ballı su vs diye uzar gider liste..
Messor besliyorum hocam hiç birini kabul etmedi. protein için bunlara gerek yok tohum vs olayını gayet iyi biliyorum sadece boostlamak için ekstra güçlendirici şeyler arıyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Messor besliyorum hocam hiç birini kabul etmedi. protein için bunlara gerek yok tohum vs olayını gayet iyi biliyorum sadece boostlamak için ekstra güçlendirici şeyler arıyorum
Varmıdır bunlar dışında tavsiyeniz?

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Konu messor ise durum değişir şekerli suya bile burun kıvıran messoru boostlamak zordur ve ne kadar işe yarar bilmiyorum hasatçı oldukları için yem konusunda seçiciler tohum tülerinden hem şeker ihtiyacını hem protein ihtiyaçlarını karşıladıkları için çoğunlukla sadece tohuma odaklılar.. kurutulmuş karides veya balık yemi sevdiklerini ve kabul ettiklerini okumuştum istersen deneyebilirsin..

Users who are viewing this thread

Üst Alt