Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Test tüpüm yok, hangi konteyner daha uygun olur?

Hatomata

Pupa
29 May 2020
4
1
30
LV
0

Evimde malesef test tüpü bulunmuyor şu an ve bir kraliçe buldum bahçemde. Şu an bir saklama kabında tutuyorum ama sizce ne tür bir saklama daha uygun olur neyin içine koyabilirim en rahat ortamı yaratmak için?

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

Enjektör varsa pistonunu çıkararak kullanabilirsiniz. Yoksa market/bakkallarda içinde şeker ve saire olan plastik tüpler de bulmanız mümkün. Şimdilik benim aklıma gelenler bunlar ?

ekones1

Süper Majör
21 May 2020
119
88
105
LV
0

Evimde malesef test tüpü bulunmuyor şu an ve bir kraliçe buldum bahçemde. Şu an bir saklama kabında tutuyorum ama sizce ne tür bir saklama daha uygun olur neyin içine koyabilirim en rahat ortamı yaratmak için?
15909326310738141260618713740775.jpg

Bende bu tarz akrilik lehim teli tüpleri vardı 2 tane bunları hazırladım kraliçe bulmaya çalışıyorum fikir verebilir

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Şırınga, lehim ve şeker kutuları kraliçe bakmanız için uygundur ama yinede plastik kaplar yerine cam test tüplerini öneririm. Plastik test tüpleri hakkında tartışılan konuyu incelersen faklı bilgileri de yakalayabilirsin :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt