Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un kurtlarım ölüyor mu??

MiboReiZ

Media
19 Tem 2020
98
18
50
LV
0

Un kurtların yataklığın üstünde hareketsiz yatıyor hatta bazılarının ayakları havada! Alalı 1 ay olmadı 6-7 pupa var ayırdım ayrı kaba 1 patates verip 4-5 gün sonra alıyorum. Yataklıkta satanın verdiği un ve benim üstüne koyduğum galeta unu var.

Benzer konular

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Beyaz renkliler var 6-7 tane onların 5i pupaya döndü ama onlarda 1 haftadır tek bi tık yok. Ara sıra canlı mı diye bakmak için hafif sıkıyom hareket edince salıom :)
Deri değiştiriyor ve ya pupa oluyor olabilir hareketsiz durmalarına aldanma siyah olmadığı sürece sıkıntı yok

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Ben bu gün aldım siyah var siyaha kaç anda var çıkarıyımmı içinden napayım diğerlerine bişey olurmuuu
İlk baktığım zamanlarda ayırıyordum artık hiç ayırmıyorum herhangi bir zararını görmedim

Mahmut

Media
19 Tem 2020
44
5
50
LV
0

Un kurtların yataklığın üstünde hareketsiz yatıyor hatta bazılarının ayakları havada! Alalı 1 ay olmadı 6-7 pupa var ayırdım ayrı kaba 1 patates verip 4-5 gün sonra alıyorum. Yataklıkta satanın verdiği un ve benim üstüne koyduğum galeta unu var.
patatesi yataklıkta 24 saat bekletmeni öneririm küf oluşabiliyor ve yataklık çok nemlenebiliyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt