Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Urfa da buldum kralicemi türü nedir

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

Urfada otobusten indim direk yerde bunu buldum buyuk ve acayip hızlı
20220612_102853.jpg
20220612_102908.jpg
20220612_102842.jpg

Benzer konular

deadrune

Pupa
26 Mar 2022
64
21
30
LV
0

hocam ilk karıncanız ise salmanızı öneririm. Zor olmasa bile ilk için uygun değildir. Civardaki çoğu cinsin aksine semi-clasturaldir. kraliçeyi ilk işçisi çıkmadan beslemeniz gerekir. Şuan gerekmese bile havalar soğuyunca ısıtıcı ped ile desteklemeniz gerekir. Kurucu aşamada işçi eklemeniz gerekir. detaylı bilgiye youtubedan ulaşabilirsiniz

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

hocam ilk karıncanız ise salmanızı öneririm. Zor olmasa bile ilk için uygun değildir. Civardaki çoğu cinsin aksine semi-clasturaldir. kraliçeyi ilk işçisi çıkmadan beslemeniz gerekir. Şuan gerekmese bile havalar soğuyunca ısıtıcı ped ile desteklemeniz gerekir. Kurucu aşamada işçi eklemeniz gerekir. detaylı bilgiye youtubedan ulaşabilirsiniz
Teşekkür ederim Hocam sağolun bende biraz araştırdım evet dediğiniz gibiymiş. Salayım o zaman. Inşallah messor falan buluruz sezon bitmeden.

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

Bayramda urfadayım. Elimde fazladan Messor kolonisi var getireyim sana istersen. BAKABİLECEKSEN
Teşekkür ederim Hocam sağolun aslında cok güzel olurdu hem ilgim de var ilgim olduğunda canlının herseyini araştırıp öyle beslerim ben aksi hem canlıya hem insana yazık. Ama şöyle bir durum. Urfaya 3 4 günlüğüne geldim proje sebepli. Gidiciyim yani. Teşekkürler yine de.

Users who are viewing this thread

Üst Alt