Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yeni bir hobi için lütfen yardımmm

• Konbuyu başlatan mk050
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:15

mk050

Yumurta
4 Nis 2023
5
0
5
LV
0

Öncelikli herkese merhabalar. Bu egzotik hayvan hobisi çok merakımı çekiyor. Tür olarak ne ile başlamalıyım. Kendim ve canlı için zulum olmaması için basit bşy ile başlamak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.. Ayrıca gekolarda dişi erkek yaş olarak hangisi daha iyi olur.

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

Şimdi buradan her kafadan bir ses çıkıp şunu besle bunla başla diyecektir.. Öncelikle bunun kararını sen kendin vereceksin.. kendine ben şunu beslemek istiyorum diyerek o canlı üzerinde çok iyi araştırma yapacaksın sonrada aramaya başlayacaksın

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Öncelikli herkese merhabalar. Bu egzotik hayvan hobisi çok merakımı çekiyor. Tür olarak ne ile başlamalıyım. Kendim ve canlı için zulum olmaması için basit bşy ile başlamak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.. Ayrıca gekolarda dişi erkek yaş olarak hangisi daha iyi olur.
Bunu kendinizin istediğiniz canlıların artı ve eksilerini değerlendirerek seçmesi gerekiyor. Buradaki herkesin sevdiği canlı değişkenlik gösterebildiği için başkası sevdi diye bir canlı alıp beğenmeme, zorlanma gibi bir durumda kalabilirsiniz.

mk050

Yumurta
4 Nis 2023
5
0
5
LV
0

Peki leopard geckolar nasıl. Dişi mi erkek mi alınır. Yaşında mı yavru mu alınır bilgi verirmisiniz

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,854
475
Ödüller
20
LV
5

Evet Gecko olabilir bakımları diğer egzotik türlere göre biraz daha kolay ve 5-6 aylık yavru alırsan daha iyi olur senin için gelişimlerini daha iyi gözlemler ve daha iyi tanıyabilirsin

Mr. Messor

Yumurta
24 Ocak 2023
3
4
15
LV
0

Esenlikler eğer leopard gecko isterseniz. 4-5 aylık, yavru, sağlıklı bir erkek işinizi görür. Dişiler genelde daha yabanıldır ve erkeklerin rengi dişilere göre çok daha canlıdır.

5 Tem 2022
52
2
30
LV
0

Peki leopard geckolar nasıl. Dişi mi erkek mi alınır. Yaşında mı yavru mu alınır bilgi verirmisiniz
Bence yetişkin ilk başlayanlar için daha uygun yavrulara göre bakımı biraz daha kolay ama aralarında çok büyük bir fark yok güzel bakarsan arasturmani iyi yaparsan her canlı kolay olur senin için

mk050

Yumurta
4 Nis 2023
5
0
5
LV
0

Kayseri Nevşehir Kırşehir Niğde Aksaray elinde olan varsa elden alabilirim

Users who are viewing this thread

Üst Alt