Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Nereden Kraliçe karınca satın alabilirim

legadiens

Yumurta
27 Eyl 2023
8
0
5
LV
0

Merhabalar nerelerden kraliçe karınca satın alabilirim bilgi verebilir misiniz.

Benzer konular

HEGO

Pupa
12 Şub 2023
85
11
30
LV
0

Merhabalar bır kere konu acmissininiz neden birden fazla konu açıyorsunuz ilk konumuza nokta atarak yukarıya yükseltebilirsiniz

aka

Yumurta
Destek Şefi
Discord Yöneticisi
22 Tem 2023
42
37
15
Ödüller
2
LV
1

Ant store turkey'den alabilirsin.

aka

Yumurta
Destek Şefi
Discord Yöneticisi
22 Tem 2023
42
37
15
Ödüller
2
LV
1

Componutus kolonisi kalmış şuan sadece sen yinede dmden sor kendisine.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Dostum git kendi kraliçeni ara bence zaten artık messor uçuş mevsimindeyiz internetten veya şahıslardan aldığın kraliçenin akibeti hiç bir zaman belli değildir belki 1 hafta sonra ölecek belki çiftleşmemiş olup aylarca yumurtlamasını bekleyeceksin vs bunun örneklerini çok gördük forumda o yüzden ya işçili koloni al yada tek kraliçeye bulaşma :)

legadiens

Yumurta
27 Eyl 2023
8
0
5
LV
0

Dostum git kendi kraliçeni ara bence zaten artık messor uçuş mevsimindeyiz internetten veya şahıslardan aldığın kraliçenin akibeti hiç bir zaman belli değildir belki 1 hafta sonra ölecek belki çiftleşmemiş olup aylarca yumurtlamasını bekleyeceksin vs bunun örneklerini çok gördük forumda o yüzden ya işçili koloni al yada tek kraliçeye bulaşma :)
Kendim aramaya çalışıyorum ama bulamıyorum alırsamda kolonili alacağım bilgi verdiğiniz için teşekkürler

Users who are viewing this thread

Üst Alt