Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula Un kurdu böceği

nigrita

Majör
16 Ara 2021
108
53
75
LV
0

merhabalar bu gün hayatımda ilk defa canlı yem sıkıntısından dolayı bir kaç tarantulamı un kurdu böceği ile besledim her hangi bir zararı olur mu ? un kurdu böceği yemelerindense aç kalmaları daha mı iyiydi acaba

Benzer konular

13 May 2022
63
11
30
LV
0

sıkıntı olmaz dişleri hassas olmadığı sürece dişine de zarar vermez tek sıkıntısı besleyiciliği az besin değeri diğer yemlere göre çok az

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

İstisnai durumlarda verilir ama verilmesi ile verilmemesi arasında hiç bi fark yok besin açısından ki tarantulalar zaten sende biliyorsundur açlığa uzun süre dayanabilen canlılar.. bendeki erkek tarantulalara 1 aydır yem vermiyorum :)

Bogachanturk

Majör
22 Kas 2021
178
96
75
LV
0

İstisnai durumlarda verilir ama verilmesi ile verilmemesi arasında hiç bi fark yok besin açısından ki tarantulalar zaten sende biliyorsundur açlığa uzun süre dayanabilen canlılar.. bendeki erkek tarantulalara 1 aydır yem vermiyorum :)
Seni kaddar acımasız ne olacak :)

TiTaha

Pupa
26 Eyl 2022
63
10
30
LV
0

neden vermiyorsunuz peki? öğrenmek için soruyorum

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,983
1,853
475
Ödüller
20
LV
5

Arkadaş cevap vermiş ama daha detaylı olursak Erkek tarantulaların ömrü kısa olduğu için türlere göre 2.5 ile 5 sene arasında bu yüzden sık yem verip büyümelerini istemeyiz olabildiğince yem süresini uzatıp geç kabuk atması sağlanır.. dişilerde sıkıntı yok yediği sürece beslenebilir

TiTaha

Pupa
26 Eyl 2022
63
10
30
LV
0

Arkadaş cevap vermiş ama daha detaylı olursak Erkek tarantulaların ömrü kısa olduğu için türlere göre 2.5 ile 5 sene arasında bu yüzden sık yem verip büyümelerini istemeyiz olabildiğince yem süresini uzatıp geç kabuk atması sağlanır.. dişilerde sıkıntı yok yediği sürece beslenebilir
erkek canlı zaten adult olduysa yem pek verilmez canlı da yemez çoğunlukla
sağolun cevaplar için.

Users who are viewing this thread

Üst Alt